ekoDomki to tanie w budowie i eksploatacji budynki z bala drewnianego, mogące pełnić funkcje rekreacyjne (w sezonie letnim w wersji bez termoizolacji i systemu c.o) jak również funkcje mieszkalne (w wersji całorocznej z pompą ciepła powietrze-woda do c.o i c.w.u oraz warstwą termoizolacji w przegrodach zewnętrznych). Doskonała inwestycja pod wynajem - krótki okres amortyzacji.
 
Prezentowane projekty budowlane są gotowe do realizacji (po zgłoszeniu budowy lub uzyskaniu PnB w zależności od uwarunkowań), zawierają poza częścią architektoniczną i konstrukcyjną, również opracowania branżowe : instalacji wodno-kanalizacyjnej, c.o i elektrycznej.

Uwaga PROMOCJA !!! Adaptacja projektu do działki inwestycyjnej (PZT) w cenie wersji podstawowej dokumentacji budynku.
 
Istnieje również możliwość wykonania projektu indywidualnego wg wytycznych zamawiającego.

Każdy z projektów zapewnia opcję zastosowania OZE : instalacji PV lub/i turbiny wiatrowej, by zredukować koszty energii do minimum lub nawet stworzyć budynek plusenergetyczny, 'produkujący' więcej energii niż zużywają jego mieszkańcy, nadwyżki można odsprzedać operatorowi sieci elektroenergetycznej, co spowoduje szybszy zwrot inwestycji.

Jest to szansa, by niewielkim kosztem przebywać bliżej natury, co będzie miało pozytywny wpływ na każdego mieszkańca takiego ekologicznego i energooszczędnego budynku.